Archiwum kategorii: Aktualności

Dzień skupienia

Serdecznie zapraszam do udziału w dniu skupienia. Odbędzie się on 7 maja br. w dwóch miejscach do wyboru: w Inowrocławiu w parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w godzinach od 10.00 do ok. 13.00 oraz w Wągrowcu w parafii pw. św. Wojciecha w godzinach od 17.30 do ok. 21.00. Szczegółowy plan spotkania zostanie przesłany drogą mailową.

Proszę o zgłaszanie udziału w dniu skupienia przez formularz, który znajduje się TUTAJ. Proszę także o pomoc w zgłoszeniu się tym z naszych braci, dla których forma elektroniczna zgłoszenia może wydawać się trudną.   

ks. Jakub 

Chrystus zmartwychwstał!

Ilustracja

Wszystkim szafarzom nadzwyczajnym Komunii Świętej oraz ich Rodzinom składam serdeczne życzenia. Niech Chrystus Zmartwychwstały błogosławi Wam i będzie dla Was źródłem siły i nadziei w Waszej codzienności.

                                                                                   x. Jakub

Przedłużenie upoważnienia

Pragnę poinformować, że przedłużenie upoważnienia na rok 2022 dokonam przy najbliższej okazji. Ufam, że będą nią nasze wielkopostne dni skupienia, które chciałbym zorganizować w Gnieźnie i w Inowrocławiu. O ich terminach poinformuję w najbliższych czasie. Wszystkim Panom Szafarzom życzę obfitości darów Bożych w nowym Roku Pańskim 2022.

x. Jakub